KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16045030

nr 1604 5030

Akvarell

Oidentifierad konstnär. Blomsterstilleben. Signerad, akvarell, bladets mått: 23x16 cm, yttermått inklusive ram: 35x28 cm

Utrop:

500 kr

måndag 11 mars 2024
kl 19:36:16